شرکت ساختمانی انبوه سازان همای تهران

یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های ساختمانی با بیش از ربع قرن تجربه ی تخصصی و با مالکیت صد در صد خصوصی است که تاکنون بیش از 30 پروژه عظیم ساختمانی را با موفقیت به انجام رسانده است. از جمله این مجتمع ها می توان به مجتمع مسکونی فرخ در ولنجک، مجتمع مسکونی کیهان در زعفرانیه، مجتمع مسکونی کوهیار در خیابان فرشته، مجتمع مسکونی ازگل در خیابان ازگل، برج مسکونی فرشته در سعادت آباد و مجموعه های مسکونی خیابان 21، 26 و 36 در سعادت آباد اشاره کرد. بلندترین برج های جزیره ی کیش- «برج های دوقلوی کیش» ، و یکی از بزرگترین مراکز تجاری تفریحی ایران- «کیش مــال» ، در حال حاضر از جمله پروژه های عظیم ساختمانی این شرکت می باشند. همای تهران با همکاری طراحان و مشاوران پیشتاز و نامدار بین المللی، شهرتی کم نظیر در زمینه ی کیفیت و پایداری در استاندارد برتر ساختمان کسب کرده و بر محدودیت زمان و بودجه فائق آمده است. تأکید مستمر بر استفاده مطلق از بهترین مصالح ساختمانی، دارا بودن آزمایشگاه کنترل کیفیت و همچنین بهره گیری از دانش کارشناسان مجرب، این شرکت را همواره به سوی ایجاد و حفظ کیفیت برتر پیش برده است.

 

 

 

فلسفه پیدایش و نامگذاری همای تهران

فلسفه ی تعریف شده ی شرکت همای تهران نیز از ابتدای آغاز به کار، "متمایز بودن" عرصه های فعالیت با تکیه بر نوآوری، تخصص و کیفیت بوده و به همین لحاظ استراتژی اصلی خود را برای دست یابی به این جایگاه، "داشتن یک نگرش خاص" انتخاب کرده است. یعنی؛ نگرش خاص در ساخت و ساز بنا برای ایجاد رفاه و آرامش بر اساس نیازها و تقاضاهای جامعه ی پویا و مدرن امروزی. نام "همای تهران" نیز به واسطه ی متمایز بودن "پرنده ی همای" و هم چنین باور مردم ایران به سعادت بخشی این پرنده ی " نیک شگون" انتخاب گردیده است.

رسالت و ارزش ها

فراهم نمودن شرایط و امکانات مناسب و لازم در ایجاد رشد سرمایه برای سهامداران - پیشگام بودن در حوزه فعالیت خود با تمرکز بر کارایی و تخصص کارکنان - وفاداری مشتریان و حمایت تأمین کنندگان و شرکا - ایجاد رفاه و آرامش در زندگی مشتریان - توانمندی در سرمایه گذاری و مدیریت سرمایه - خلاقیت و نوآوری در طراحی و برنامه ریزی - مسوولیت پذیری در ارایه ی خدمات پس از فروش - ایجاد ارتباطات مناسب درون سازمانی، چرخه تأمین و صنایع مرتبط - حفظ و پایداری کیفیت برتر بر اساس استانداردهای بین المللی - ایجاد چالش های جدید و توسعه توانمندی ها برای ایجاد ارزش افزوده